10175. 396. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Kovács Péter Balázs (1955-): Portré, 1984. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (21/25). 25×14,5 cm. A rézkarc egy másik példánya, próbanyomata a Herman Ottó Múzeum, Miskolc gyűjteményében található.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf