10298. 396. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Szabados Jenő (1911-1942): Gyerekek az iskolapadban. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 22,5×19 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf