1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Varga Gyula (1935-2002): Látkép (olvashatatlan címmel). Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró foltokkal. Üvegezett, sérült fa keretben. 19×28,5 cm