5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Vásárhelyi Antal (1950-): M.B.K. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/25). Ajándékozási sorokkal Székely András (1942-2012) Munkácsy Mihály-díjas magyar művészettörténésznek. Lapon törésnyomokkal, lap alján kisebb sérüléssel. 29,5×19,5 cm