11174. 396. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
0 HUF
Zsolnay búzavirág mintás porcelán mini kaspó, d: 5 cm, m: 5,5 cm, jelzett, apró kopásnyomokkal
Photo of the item taken by : nagy_andras