Number of items: 256
2406212
11326
396
Other collectibles
Schirnding Bavaria porcelán kehely Ricordo di S. Benedetto del Tronto. Matricás, jelzett, kis kopással .d:8,5 cm, m: 8 cm
1 000 HUF
2406281
11327
396
Other collectibles
Kínai Pho oroszlán. Türkiz mázas porcelán. Jelzés nélkül. Hibátlan. / Chinese lion porcelain. 21 cm
10 000 HUF
2406444
11328
396
Other collectibles
Alt-Wien áttört kosárka plasztikus virág díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 8,5 cm
5 000 HUF
2406545
11329
396
Other collectibles
Mongol festett porcelán maszk. Jelzett,.kézzel festett, hibátlan. 16x11,5 cm
5 000 HUF
2406688
11330
396
Other collectibles
Royal dux tigris. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.14 cm, m :8,5 cm
2 000 HUF
2407334
11331
396
Other collectibles
Kínai porcelán ló, plasztikus kézzel festett díszítéssel, matricával jelzett, mázrepedésekkel, kis kopásokkal. m: 27 cm, h: 27,5 cm
1 600 HUF
2407343
11332
396
Other collectibles
Porcelán sárkány figura, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 13,5x7 cm
1 200 HUF
2405197
11333
396
30000
Other collectibles
Limoges porcelán dobozka, részben kézzel festett, jelzett, kis hajszálrepedéssel a tetején, 10×9×5 cm
30 000 HUF
2405213
11334
396
Other collectibles
Antik jelenetet ábrázoló porcelán vázácska és porcelán tojás, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 12,5 cm, 12×9 cm
4 000 HUF
2409946
11335
396
Other collectibles
Nagyméretű kínai padlóváza, kézzel festett plasztikus díszítéssel, Terebess Collection jelzéssel, kis mázrepedésekkel, kopással, m: 41 cm
5 000 HUF
2409930
11336
396
Other collectibles
3 db kínai váza, kézzel festett plasztikus díszítéssel, közte 2 jelzett, kis mázrepedésekkel, kopással. m: 10 cm, 15 cm, 20 cm
3 000 HUF
2409980
11337
396
Other collectibles
Baranivka szovjet porcelán ékszertartó dobozka, matricás/kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, folttal, 7x7x3 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m