Number of items: 256
2412202
11167
396
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás 5 db kis tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:15,5 cm
10 000 HUF
2412199
11168
396
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás 5 db szalvétagyűrű. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
12 000 HUF
2412206
11169
396
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás 4 db füles leveses tányér. Kézzel festett, jelzett, kettő darabnak a füle letörött (me megvan), a többi hibátlan.
12 000 HUF
2412209
11170
396
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás 6 db lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
18 000 HUF
2412196
11171
396
14000
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás teás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
14 000 HUF
2412677
11172
396
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, 10,5x10,5x6cm
5 000 HUF
2409504
11173
396
Other collectibles
2 db Zsolnay pillangó mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. m: 5,5 cm
9 000 HUF
2408895
11174
396
Other collectibles
Zsolnay búzavirág mintás porcelán mini kaspó, d: 5 cm, m: 5,5 cm, jelzett, apró kopásnyomokkal
1 000 HUF
2408890
11175
396
Other collectibles
Zsolnay búzavirág mintás porcelán tálka, d: 12,5 cm, jelzett, máz alatti repedéssel
1 000 HUF
2412746
11176
396
Other collectibles
Zsolnay búzavirág mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
3 600 HUF
2411181
11177
396
65000
Other collectibles
Zsolnay búzavirág mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. Hat személyes
65 000 HUF
2411185
11178
396
24000
Other collectibles
Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. Hat személyes
24 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m