Glass-objects Number of items: 132
2386999
11343
396
Glass-objects
Other collectibles
Régi tejüveg lámpabura. Hibátlan 50 cm.
5 000 HUF
2404806
11344
396
5800
Glass-objects
Other collectibles
cca 1861-1921 Bachruch Antal osztrák-magyar kristály likőrös üveg dugóval, jelzett ezüst (Ag) szerelékkel és kupakkal. Csiszolt, kisebb kopásokkal, a nyak belső felén repedéssel, m: 15 cm
5 800 HUF
2408418
11345
396
24000
Glass-objects
Other collectibles
Archimide Seguso jelzéssel buborékos üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 25,5 cm
24 000 HUF
2408409
11346
396
Glass-objects
Other collectibles
Carlo Moretti jelzéssel kétrétegű piros üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
18 000 HUF
2408404
11347
396
Glass-objects
Other collectibles
Bo Borgston jelzéssel kék üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 24,5 cm
12 000 HUF
2408357
11348
396
24000
Glass-objects
Other collectibles
Barbini jelzéssel kék muránói üveg tál, kis kopásnyomokkal, 26×20 cm
24 000 HUF
2408354
11349
396
Glass-objects
Other collectibles
Coquille jelzéssel muránói üveg tál, kis kopásnyomokkal, 21×18 cm
12 000 HUF
2408344
11350
396
22000
Glass-objects
Other collectibles
Venini jelzéssel muranói lila üveg váza / pohár, kis kopásnyomokkal, m: 9 cm
22 000 HUF
2408339
11351
396
14000
Glass-objects
Other collectibles
Cenedese jelzéssel muranói üveg madár, anyagában színezett, kis kopásnyomokkal, m: 23,5 cm
14 000 HUF
2408336
11352
396
Glass-objects
Other collectibles
Muranói üveg hal, anyagában színezett, kis kopásnyomokkal, h: 16,5 cm
10 000 HUF
2408413
11353
396
28000
Glass-objects
Other collectibles
Daum France jelzéssel geometrikus üvegnehezék, kis kopásnyomokkal, 8×12 cm
28 000 HUF
2408917
11354
396
Glass-objects
Other collectibles
Sevres francia üveg váza, gravírozott díszítéssel, jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035