11988. 397. Closed Online auction Flea Market
3 000 HUF
0 HUF
Ghraoui csokoládés fa doboz intarziás, gyöngyház berakásos díszítéssel, kopásnyomokkal, apró sérülésekkel, 18x14,5x5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras