12282. 397. Closed Online auction Flea Market
1 400 HUF
0 HUF
Saechen Fons 24K arannyal bevont fém koreai teáskanál és villa szett, zománcozott díszítéssel, jelzettek, kis kopásnyomokkal, eredeti, sérült dobozukban, h: 13 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert