1 200 HUF
Zománcozott fém asztali spotlámpa vezetékkel, villásdugó nélkül, nem kipróbált, kopásokkal, m: 19 cm + Gerbeaud fadoboz, benne régi porcelán és bakelit elektromos szerelési cikkek és felcsavarozható porcelán akasztók, köztük kopottak, deformált is, összesen kb. 10 db, a doboz mérete 13x19,5x5 cm