12049. 397. Closed Online auction Flea Market
2 200 HUF
0 HUF
Zománcozott fém teáskanna, jelzett, lepattanásokkal, kopásnyomokkal, kisebb rozsdafoltokkal, m: 18 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras