12852.
397. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
30 000 HUF
cca 1900 (?) nemes Maléter család származási fája (családfája). Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Foltos. Dekoratív, levéllel díszített, üvegezett fa keretben, 78,5×49,5 cm