17083.
397. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 600 HUF
A legjobb szegedi szakácskönyv. Összeállította: M. Krasznai Elza. Bp.,én., Tolnai, 352 p. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, benne jegyzetekkel, egy szakadt lappal, egy-két foltos lappal, ex libris-szel.