17090.
397. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
Általános védekező munkák a gyümölcsösben. Összeáll.: Kadocsa Gulya, Ránky Sándor és Urbányi Jenő. M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter Növényegészségügyi Szolgálat. 1. sz. Bp., 1937,(Pária-ny.), 63+1 p. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés.