17121.
397. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Dr. Kollmanné Lemhényi Dávid Andrea: Háztartási ismeretek és gyakorlatok tankönyve. hn..,én., nyn., 2+VII+VIII+518 p. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó lapokkal, az első két lap sérült, hiányos, szakadt lapokkal, és néhány sérült lappal is, rossz állapotban.