17081.
397. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
6 000 HUF
Gyakorlati gazdalexikon. Százkét munkatárs működésével szerk.: Mille Géza, Mayer János. 1-2. kötet. Bp.,[1927.], Sylvester-ny., XV+587+5; XV+593-1452+4 p. Nagyon gazdag fekete-fehér és szÃnes képanyaggal illusztrált. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borÃtóval, a II. kötet gerincén kis sérüléssel.