17087.
397. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 000 HUF
Westsik Vilmos: Okszerű növénytermelés. Kézikönyv kisgazdák és népies gazdasági előadók számára. Gazdasági Tanácsadók. 30. sz. Bp.,[1928],Athenaeum, 500 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, körbevágott. A szerző, Westsik Vilmos (1883-1976) Kossuth-díjas mezőgazdasági szakember által dedikált.