17082.
397. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
4 400 HUF
[Zsalozovits Józsefné Doletskó Teréz (1818-1883)] Rézi néni: Szegedi szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Igazi magyar konyha. Bp., én. (cca 1930),Athenaeum, 373+3 p. Tizenhatodik kiadás. Kiadói kopott, foltos illusztrált félvászon-kötés, kissé laza kötéssel, névbejegyzéssel, ex libris-szel.