1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Kolligátum 2 műből: Mészáros Ingác: Kartigám. Regény. Heinrich Gusztáv bev. és jegyzeteivel.; Dahn Félix: Odhin vigasza. Északföldi regény a XI. századból. Ford.: Csáky Albinné Bolza Anna. Bp., 1880-1887, Franklin, 431; 359 p. Átkötött félvászon-kötésben, magánkönyvtári bélyegzéssel.