22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Révai Nagy Lexikona I-XXI. Hasonmás kiadás. Teljes sorozat! Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Szép állapotban!