800 HUF
Szavaló-könyv. Névnapi és újvéi üdvözlő versekkel, elemi iskolai és házi használatra. Szerk.: Borza Nándor. Bp., 1907, Franklin Társulat. Hetedik, újraszerkesztett és bővített kiadás. Kopottas kiadói félvászon-kötésben, részben szétvált kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.