10 000 HUF
Vas Gereben összes művei 10 kötete. Gyulay László rajzaival. Közte: A régi jó idők, 492 p.; Nagy idők, nagy emberek, 479+1 p.; A pörös atyafiak, 454 p.; A nemzet napszámosai. Magyar korrajz, 494 p.; Jurátus élet. Korrajz, 464 p.; Életunt ember. Urambátyám és én. Adomák, 472 p. (x2.) ; II. József császár kora Magyarországban, 438 p.; Parlagi képek. - Tormagyökerek, 369+2 p.(x2.) + Barabás Ábel: Vas Gereben, 216 p.(x2.) Benne 3 plusz kötettel. Nem teljes sorozat, a duplumokkal együtt összesen 12 kötet. Bp., Franklin. Egységes kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, közte kopott borítókkal, egy borítón sérülésnyommal.