12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Verne Gyula Összes Munkái sorozat 8 kötete: Tizenötéves kapitány; Falu a levegőben; Grant kapitány I-II.; Három orosz és három angol kalandja Dél-Afrikában; A dunai hajós; Észak a dél ellen; Utazás a holdba. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. Némelyik köteten kopás, sérült gerinc, tulajdonosi bejegyzések.