2 800 HUF
Kant Immánuel pedagógiája, vagy Nevelésről írott könyve, melyet Rink Fridrik Tódor ... kiadott. Magyarra ford. Mándy Péter. Pest, 1868. Heckenast G. VIII+112 p. Korabeli, kissé kopottas félvászon kötésben.