1 200 HUF
Péch József: Gátvédelem. Gyakorlati kézikönyv vízi mérnökök és gátvéd?k részére Bp. 1892. (Franklin-Társulat ny.) 78 ábrával. Kiadói, vaknyomásos, aranyozott gerincű, kissé laza egészvászon kötésben. Néhány lap szélén szöveget nem érintő apró szakadással.