15105.
397. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Donászy Ferenc: Tengereken innen, tengereken túl. Bp., Hungária Könyvkiadó. Félvászon kötés, sérült/javított gerinc, kopottas állapotban.