15076.
397. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Molnár Gábor: Az óriáskÃgyók földjén. Vadászúton BrazÃlia Å‘serdÅ‘iben. ElsÅ‘ kiadás. Bp., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.