15011.
397. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: Véres napok, cári rabok. From president to prison. FordÃtotta: Sajó Aladár. Modern Utazók FelfedezÅ‘k Könyvtára. (Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára.) Bp.,[1926],Franklin, 394 (helyesen: 294)+1 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borÃtóval, sérült gerinccel, szakadt elülsÅ‘ szennylappal, a hátsó elÅ‘zéklapon ceruzás jegyzetekkel.