32005.
397. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Ausztria 1963. Katonai Szolgálati érdemérem "Stets Bereit" aranyozott Br mellszalaggal + DN "VÖP" festett jelvény + DN "25 JAHR. MITGLIEDSCHAFT - ÖSTERREICHISCHER TOURISTENKLUB" zománcozott gomblyukjelvény, sérült zománncal T:2 Austria 1963. Military Service Bronze Medal gilt Br with ribbon + ND "VÖP" painted badge + ND "25 JAHR. MITGLIEDSCHAFT - ÖSTERREICHISCHER TOURISTENKLUB" enamelled buttonhole badge, damaged enamel C:XF