30777.
397. Closed Online auction
Hungarian commemorative medals and plaques
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Gács Lajos (1905-1981) ~1942. "A Rádió Újság magyar-nóta pályázata Laszgallner ErnÅ‘ emlékverseny" aranyozott Br plakett, elÅ‘lapon "Karácsonyi Géza - 1940" gravÃrozás (89x59mm) T:2 kopott aranyozás