10427.
397. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
13 000 HUF
35,14 EUR, 38,24 USD
Rudnay Gy jelzéssel: Tanya. Olaj, fa. Kisebb felületi sérülésekkel. Fa keretben. 60x80 cm