Aknay János (1949-), Bereznay Péter (1955-), Gubis Mihály (1948-2006): Aknay, Bereznay, Gubis. Művésztelepi Galéria, Szentendre, 1987 október. 2-30. 2 db ofszet grafika minden egyes művésztől, össz. 6 db. Mindegyik jelzett és mindegyik számozott (152/200). 20x20 cm. Minden egyes művészhez kétoldalas tanulmány Novotny Tihamér művészeti író tollából. Kiadói mappában, amely ugyancsak számozott (152/200). Gyűjtői darab!
Angyal Júlia (1941-): Szent István. Vegyes technika, fa, jelzett. 152×60 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, MÉRETE MIATT NEM POSTÁZZUK! / Mixed technique on wood. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE, WE DO NOT SHIP IT!
Árkai Sándor (1841-1910), csász. és kir. udvari mű-lakatos: Terv a kecskeméti városháza egy díszítőelemére, 1897. Ceruza, akvarell, papír. Jelzett és Árkai Sándor bélyegzőjével. Közepén hajtásnyommal.17,5x23cm
B. Hajdú László (1926-1988): "Jómadarak" pszicollage. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett. Hátoldalán a művész névjegykártyáján autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 19×18 cm
Babocsay Lajos (1933-2004): Hommage a Ady. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (39/100). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lap alja kissé sérült és foltos. 65,5×50 cm / Lajos Babocsay (1933-2004): Hommage a Ady. Serigraphy on paper. Signed. Numbered (39/100). Lower part of the sheet spotty and a bit damaged. 65,5×50 cm