20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Imreh Tibor (1952-2010): Tao, 1990. Vegyes technika, tus, papír, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fa keretben. 56×43 cm.