13015.
397. Closed Online auction
Photo
6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Gyarmati István: "XIV. Ilka u 34/a" Egyedi fotóművészeti alkotás. Jelzett, sorszámozott 2/10. Tanusítvánnyal. Fotó mérete: 40x40 cm, keretben.