11349. 397. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
0 HUF
2 db porcelán lány figura, kézzel festettek, az egyik jelzett, kopásokkal, m: 10,5 cm és 12 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert