11130. 397. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
0 HUF
Herendi Viktória mintás kis bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült, javított, kopásnyomokkal, kis lepattanással, d: 7,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert