11347. 397. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
0 HUF
Oscar Schlegelmilch porcelán kínáló tál, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 20,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert