11228. 397. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán kanna, fedél nélkül, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, alján repedéssel, m: 14 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf