Number of items: 335
2389736
11206
397
40000
Other collectibles
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáskészlet: kanna, kiöntő, cukortartó, 6 db csésze aljjal. Matricásak, jelzettek, kis kopásokkal
40 000 HUF
2419221
11207
397
36000
Other collectibles
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáskészlet, 6 személyes, kanna, kiöntő, cukortartó, 6 db csésze aljjal. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, néhány kisebb mázrepedéssel.
36 000 HUF
2419182
11208
397
Other collectibles
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáscsészék aljjal, 5 db. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, az egyik aljon lepattanással
10 000 HUF
2421891
11209
397
Other collectibles
Zsolnay mitológiai jelenetes teás csészék aljjal. 6 db csésze, 11 db aljjal. Egy csésze sérült, többin kisebb kopások. Matricás, jelzett.
6 000 HUF
2422213
11210
397
Other collectibles
Zsolnay fésülködő női akt tükörrel. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 23 cm
8 000 HUF
2397785
11211
397
Other collectibles
Zsolnay art deco fésülködő lány. formaterv Török János. Kézzel festett, jelzett. Hibátlan. Kis kék máz alatti folt a hónaljánál. 24 cm
16 000 HUF
2383404
11212
397
Other collectibles
Zsákos lányka. Mázas kerámia. Jelzés nélkül. 16 cm
1 000 HUF
2413295
11213
397
Other collectibles
2 000 HUF
2413291
11214
397
Other collectibles
Zsolnay futó bárányok. Kézzel festett, jelzett, kis mázhibával. 9x7 cm
2 400 HUF
2413290
11215
397
Other collectibles
Zsolnay porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett (Sinkó: Sinkó András (1901-1976)), az egyik madár hátán mázhibával,15×7 cm
2 000 HUF
2398099
11216
397
Other collectibles
Zsolnay porcelán cinke, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
1 000 HUF
2363631
11217
397
Other collectibles
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m