12 000 HUF
1943 Signal. 1-24. szám. Második világháborús magyar nyelvű, német propaganda folyóirat IV. teljes évfolyama. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Berlin, 1943. Deutscher Verlag. Kopott, kissé sérült gerincű félvászon-kötésekben, néhány kijáró lappal, és néhány szakadt lappal.