György Péter, Pataki Gábor: Az Európai Iskola és az elvont művészek csoportja. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Bp., 1990., Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kissé sérült papír védőborítóval.
Hommage a Lajos Kassák. Dilbeek - Bruxelles, La Maison du Poete. Illusztrálta: Kassák Lajos, Victor Vasarelly. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1979 Zalaegerszeg mintalakótelep pályázat '79. Zalaegerszeg, 1980., Zala M. Tanács-Zalaegerszegi Városi Tanács, 48 sztl. lev. Kiadói kissé foltos haránt-alakú félvászon-kötés, 29x42 cm
Almási Tibor: A másik Mattis Teutsch. Győr, 2001, Régi Art, 221 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 500 példányban.
A 121 legszebb Mednyánszky festmény. Szerk.: Virág Judit, Törő István. Bp., [2011], Virág Judit Galéria, 291 p. Gazdag színes, és fekete-fehér képanyaggal illusztrált, közte a művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.