Books: History Number of items: 207
2385502
15807
398
Books: History
Other collectibles
Estók János: Királynék Könyve. Bp., 2000, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
1 600 HUF
2390657
15808
398
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
2389662
15809
398
Books: History
Other collectibles
Királyok könyve. Magyarország és Erdély királyai, királynői, fejedelmei és kormányzói. Szerkesztette Gáspár Zsuzsa és Horváth Jenő. Bp. 1993, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
1 600 HUF
2374737
15810
398
Books: History
Other collectibles
Philip Rawson: Az indiai civilizáció. A múlt születése .hn., 1983, Helikon.Ford.: Gáthy Vera. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói kopottas papír védőborító.
1 200 HUF
2389685
15811
398
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
2385656
15812
398
Books: History
Other collectibles
1 200 HUF
2385644
15813
398
Books: History
Other collectibles
Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1968, Gondolat. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
2345322
15814
398
Books: History
Other collectibles
1 200 HUF
2345850
15815
398
Books: History
Other collectibles
2374427
15816
398
2200
Books: History
Other collectibles
Folia Archaeologica. III-IV. Archeologia Hungarca. Bp., 1941., Magyar Történeti Múzeum. Javított gerincű papírkötésben, foltos.
2 200 HUF
2365943
15817
398
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
2410460
15818
398
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035