1 000 HUF
Reinhold Eichacker: Levelek az élethez. A lélek lövészárkaiból és a lövészárok lelkébÅ‘l. Ford.: Szederkényi Anna. HÅ‘sök és hÅ‘stettek. 1914-1918. Bp., 1916, Athenaeum, 120 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borÃtón kis kopásnyomokkal.