18149. 398. Closed Online auction Books: Other rarities
4 800 HUF
0 HUF
A műveltség útja I-XIV. köt. Nem teljes. Bp.,én, Tolnai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, változó állapotban, a borítón kopásnyomokkal is.
Photo of the item taken by : karap_norbert