18 000 HUF
11
Hegedüs Lajos Kandid Árnyak. Nevezetes bünesetek gyüjteménye. 1-2. kötet. (egybekötve) Királyi Pál (1818-1892) publicista és országgyűlési képviselő hagyatéki bélyegzőjével! Pest, 1859. Heckenast. (Landerer és Heckenast ny.). VIII, 199 p., 1 sztl. lev. 251 p. 1 sztl. lev. Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, . Gerinc sérült.