18140. 398. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Jókai Mór: Egy magyar nábob. I-II. köt. Jókai Mór összes művei. IV-V. köt. Bp., 1894., Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor