3 400 HUF
8,81 EUR, 9,71 USD
Kemény Elemérné Bródy Mária: Kozmetikai készítmények előállítása elméleti és gyakorlati kézikönyv. Bp., 1943, Magyar Vegyipari Szövetség, 383 p.+XVI t. Kiadói kopott félvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, néhány bejelöléssel.