3 000 HUF
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos könyv. Buda, 1838, Kir. M. Universitas betűivel, 3 sztl. lev.+388, 391/392 p.+7 t. Az oldalszámozáson belül további 1 metszettel. Korabeli díszes egészbőr-kötésben, kopott , kissé sérült borítóval, az elülső kötéstábla elvált a könyvtesttől, az utolsó lap hiányos (391/392.), sérült, az utolsó előtti lap sérült (387/388, majdnem kijár, egy lap hiányos (63/64. ), egy tábla kijár, szakadt, foltos lapokkal. Megviselt állapotban.