17803. 398. Closed Online auction Books: Religion
5 000 HUF
0 HUF
Ravasz László:Korbán I-II. kötet. Beszédek, írások. Bp.,[1942],Franklin, XI+502; XI+549 p. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : nagy_andras